BRĪNUMI NOTIEK. Braiens Veiss un Eimija Veisa

Svars0,47 kg
Dimensijas23 × 15 × 1,8 cm
Izdevniecība

Lietusdārzs

11,65 ar PVN

Availability: Ir noliktavā

Lappušu skaits

302

Tulkoja

Kristaps Šoriņš

Redaktors

Sandra Liniņa

Izdošanas gads

2020

Ilustrācijas

nav

Iesējuma veids

mīkstie vāki

Svītrkods

9789934576249

Iepriekšējo dzīvju dziedējošais spēks.

Grāmatas autors Braiens Veiss (Brian Weiss) līdz apgalvojumam “Brīnumi notiek” nonācis pēc gara ceļa, kurā guvis tam pierādījumus. Sākumā viņš bija tradicionāli ievirzīts speciālists – studējis labās augstskolās, ieguvis zinātnes grādus ķīmijā un medicīnā, strādājis par Psihiatrijas nodaļas vadītāju medicīnas centrā Mount Sinai Maiami, sarakstījis vairāk nekā 40 zinātnisku rakstu un grāmatu par psihofarmakoloģiju, smadzeņu ķīmiju un Alcheimera slimību. Negaidīti šī ārsta vadītā hipnozes seansā kādas pacientes pieredze pievērsa viņa uzmanību reinkarnācijai, kas turpmākajā dzīvē un profesionālajā  darbībā soli pa solim tuvināja viņu šķietami brīnumainiem atklājumiem. Nu jau vairāk nekā 30 gadu Braiens Veiss aizrautīgi nodevies iepriekšējo dzīvju terapijai un sarakstījis ļoti populāras grāmatas. Starp tām ir arī latviešu lasītāju jau iemīļotie darbi “Mīlestība nekad nebeidzas” un “Viņpus laika, kur nemirstība”, kurus izdevis apgāds “Zvaigzne ABC”.

Paša autora virzība no stingri zinātniskas pasaules uztveres uz ticību brīnumiem ir visai tipiska. Šādu pārvērtību pieredzējuši daudzi, arī kāds cits ārsts, kurš negribīgi pieteicies Dr. Veisa vadītā seminārā tikai tāpēc, ka viņam “jāsavāc diezgan daudz tālākizglītības stundu”. Lūk, fragments no viņa vēstījuma, kas iekļauts grāmatā: “Pirmajā semināra stundā biju gatavs neatskatīdamies mesties laukā pa durvīm. Pārtraukumā pasūkstījos sievai, bet viņa atteica: “Tev ir jāsakrāj stundas. Tu jau esi šeit, tu esi samaksājis par veselu nedēļu, būtu muļķīgi to visu pamest.” Es negribīgi piekritu. Drīz pēc tam doktors Veiss veica grupas regresiju. Jums jāsaprot, ka es aizvēru acis ar izteiktu neticību un piesardzību. Es būtu varējis likt galvu ķīlā, ka manai pretestībai nevajadzētu pieļaut nekādu hipnotisku stāvokli. No visām tām reizēm, kad savā dzīvē esmu kļūdījies, šī noteikti bija visgrandiozākā. Acumirklī attapos kādā piekrastes ciematā kā 10 gadus vecs zēns. Mājām bija salmu jumti, pa akmeņainajām un dubļainajām taciņām skraidīja suņi, netālu ganījās zosis, un zāle bija tik zaļa, cik vien var būt.”

Arī daudzi citi ļoti dažādu cilvēku stāsti, kas veido šīs grāmatas pamatu un būtību, apliecina līdzīgu atklāsmi.

Dr. Braiens Veiss savā psihiatra un hipnoterapeita praksē sastapies ar simtiem, pat tūkstošiem cilvēku, kuri nonākuši tādā apziņas stāvoklī, ka spējuši atcerēties savas iepriekšējās dzīves. Autors uzsver, ka stāstītāju pieredze apstiprina ne tikai iepriekšējo dzīvju fenomenu, bet arī milzīgu garīgo visumu. Viņš apgalvo, ka cilvēku vēstījumi atklāj, kā var tikt izdziedināts gan prāts, gan ķermenis, kā iespējams gūt mierinājumu bēdās un uzveikt skumjas. Līdz ar to tie var palīdzēt arī citiem atgūt veselību, labāk izprast pasauli un augt garīgi.

Dr. Veiss pauž pārliecību, ka grāmatā iekļauto stāstītāju piedzīvotais sabalsosies ar lasītāju slēptajām atmiņām par bijušajām dzīvēm, pamodinās zemapziņu un ļaus labāk izprast sevi. Viņš cer, ka pagātnes izpratne būtiski uzlabos daudzu lasītāju tagadni. 

Šis darbs  ieteicams gan tiem, kuriem reinkarnācijas ideja jau ir tuva, gan pilnīgiem skeptiķiem, gan  pārējiem. Brīnumi taču attiecas uz itin visiem…

Grāmatā esmu rakstījis par radniecīgajām dvēselēm, par dzīvi, kas atklājas pēc nāves, par to, cik viss radikāli mainās pēc tikšanās ar pagātni. Stāsti atklāj, kā prāts un ķermenis var tapt dziedēts, kā bēdās var gūt mierinājumu un cerību un kā garīgā pasaule sadarbojas ar fizisko un bagātina to.

Braiens Veiss

Svars0,47 kg
Dimensijas23 × 15 × 1,8 cm
Izdevniecība

Lietusdārzs

Jums arī varētu patikt…

  • VIŅPUS LAIKA, KUR NEMIRSTĪBA. Veiss Braiens

    VIŅPUS LAIKA, KUR NEMIRSTĪBA. Veiss Braiens

    9,60 ar PVN .sa_wc_buy_now_button_container_loop, .related.products .sa_wc_buy_now_button_container.sa_wc_buy_now_button_container_single, .up-sells .sa_wc_buy_now_button_container, .cross-sells .sa_wc_buy_now_button_container { display: block; } Pievienot grozam
  • MĪLESTĪBA NEKAD NEBEIDZAS. Braiens Veiss

    MĪLESTĪBA NEKAD NEBEIDZAS. Braiens Veiss

    9,60 ar PVN .sa_wc_buy_now_button_container_loop, .related.products .sa_wc_buy_now_button_container.sa_wc_buy_now_button_container_single, .up-sells .sa_wc_buy_now_button_container, .cross-sells .sa_wc_buy_now_button_container { display: block; } Pievienot grozam
Autori
Pirkuma grozs0
Nav produktu grozā
Turpināt iepirkties