MĪLESTĪBA NEKAD NEBEIDZAS. Braiens Veiss

Svars0,26 kg
Dimensijas20 × 13 × 1,7 cm
Izdevniecība

Zvaigzne ABC

9,60 ar PVN

Availability: Ir noliktavā

Lappušu skaits

208

Tulkoja

Kristīne Fīrere

Redaktors

Izdošanas gads

2021

Ilustrācijas

nav

Iesējuma veids

mīkstie vāki

Svītrkods

9789934096990

Grāmatas “Mīlestība nekad nebeidzas” pamatā ir gandrīz neticams, tomēr patiess mīlas stāsts, kas, izvijies cauri laikmetiem, mīlētājus saved kopā Dr. Veisa kabinetā. Reizē tas ir arī stāsts par Dr. Veisa pārsteidzošajiem pētījumiem hipnozes un pagājušo dzīvju terapijas jomā. Autors parāda, ka ikvienam ir savs dvēseles radinieks, ko viņš ir mīlējis kādā no iepriekšējām dzīvēm. Viņš atklāj pasauli, kuras pamatā ir nemainīga un pārbaudīta atziņa: MĪLESTĪBA NEKAD NEBEIDZAS!

Vai tev nekad nav gadījies sastapt svešinieku, kas šķiet jau reiz redzēts? Jūs sarokojaties, un tava zemapziņa atceras šo pieskārienu.

Tu notver kāda skatienu un pazīsti dvēseles līdzinieku pāri gadsimtiem. Dvēseli var pazīt vienā mirklī. Tā ir sajūta, ka zini šo cilvēku līdz pašiem sirds dziļumiem un intuitīvi zini, kā viņš vai viņa mēdz reaģēt uz notikumiem. Tikpat labi dvēseles atpazīšana var notikt lēnām un pakāpeniski un ir jāsagaida īstais brīdis.

No angļu valodas tulkojusi Kristīne Fīrere.

Svars0,26 kg
Dimensijas20 × 13 × 1,7 cm
Izdevniecība

Zvaigzne ABC

Jums arī varētu patikt…

  • BRĪNUMI NOTIEK. Braiens Veiss un Eimija Veisa

    BRĪNUMI NOTIEK. Braiens Veiss un Eimija Veisa

    11,65 ar PVN .sa_wc_buy_now_button_container_loop, .related.products .sa_wc_buy_now_button_container.sa_wc_buy_now_button_container_single, .up-sells .sa_wc_buy_now_button_container, .cross-sells .sa_wc_buy_now_button_container { display: block; } Pievienot grozam
Autori
Pirkuma grozs0
Nav produktu grozā
Turpināt iepirkties