JAUNĀS ZEMES VĀRDNĪCA. Baiba Kranāte

Svars0,2 kg
Dimensijas21 × 14,5 × 1 cm
Izdevniecība

Baiba Kranāte

8,00 ar PVN

Availability: Ir noliktavā

Lappušu skaits

160

Tulkoja

Redaktors

Ivars Kleins

Izdošanas gads

2020

Ilustrācijas

melnbaltas

Iesējuma veids

mīkstie vāki

Svītrkods

9789934231407

KĀ LASĪT ŠO GRĀMATU

Vārdnīcas funkcija ir sniegt atbalstu, izpratni tad, ja kaut kam nepieciešams tulkojums. Vai izskaidrojums. Diezin vai daudz būs tik ekstravagantu lasītāju, kas gribēs lasīt vārdnīcu no sākuma līdz galam. Kaut gan, ja esat no tiem un, sācis lasīt, ne par ko nevarat to nolikt malā – voila! – var darīt arī tā. Taču visticamāk, ka tā būs viena vai divas nodaļas vienā lasīšanas piegājienā.

Vēl viens veids – šī grāmata var būt savdabīgs orākuls, kas palīdz atrisināt neskaidru situāciju un kliedē šaubas. Tāpēc – formulējiet savu jautājumu un atšķiriet to ar NODOMU jebkurā vietā. Lasiet nodaļu un apceriet/paļaujieties uz tās nosaukumu un ietverto saturu: viens no autores NODOMIEM ir tieši tāds – atbildēt un atbalstīt ikvienu lasītāju, ceļotāju, meklētāju caur šīm rindām un savu pieredzes stāstu arī šādā veidā.

Grāmatā ievietoti QR kodi. Tie ir ērti nolasāmi ar attiecīgu viedtālruņa bezmaksas programmu un ved uz video, kas ilustrē rakstīto vai piedāvā praksi.


PAR AUTORI

Kopš bērnības Baibu Kranāti interesējis cilvēks un viņa ceļš šajā pasaulē, tādēļ Lielā Dzīves Dramaturģija likumsakarīgi veda uz aktiermākslas studijām. Baiba absolvējusi Pēterburgas Teātra, mūzikas un kino institūtu – pateicoties šim pamatam, viņa spējusi attīstīt neskaitāmus radošus projektus: strādājusi teātrī, kino, bijusi televīzijas un radio raidījumu veidotāja un producente, rakstījusi presē. Atklājot muzikālo talantu, Baiba kā dziedātāja radījusi soloalbumu Ar vasaras krāsu uz spārniem, bez tam izdevusi divus muzikālus projektus CD un MP3 formā, kuru funkcijas sniedzas tālāk par meditācijas apgūšanu. 2003.gadā, savas pirmās jogas skolotājas rosināta, Baiba sāka vadīt nodarbības – šis process veiksmīgi rezultējies gan ar autormetodes Saruna ar savu ķermeni un Uruyoga/Gaismas joga izveidi, gan studijas atvēršanu Rīgas centrā 2009. gadā. Jaunās Zemes vārdnīcas autore aktīvi darbojas online vidē ar blograkstiem un video.

 


JAUNĀS ZEMES VĀRDNĪCA. Baiba Kranāte ar atlaidi + pāris nodaļas nodaļas no viņas topošās grāmatas.

Līdz 11.decembrim.

Jaunas Zemes vardnica Talak bonuss

Svars0,2 kg
Dimensijas21 × 14,5 × 1 cm
Izdevniecība

Baiba Kranāte

Jums arī varētu patikt…

  • TOLTEKU CEĻŠ. Sjūzena Grega

    10,20 ar PVN .sa_wc_buy_now_button_container_loop, .related.products .sa_wc_buy_now_button_container.sa_wc_buy_now_button_container_single, .up-sells .sa_wc_buy_now_button_container, .cross-sells .sa_wc_buy_now_button_container { display: block; } Lasīt vairāk
Autori
Pirkuma grozs0
Nav produktu grozā
Turpināt iepirkties