PRIVĀTUMA POLITIKA

Datums: 2020.g. 16.septembris

GRĀMATAS MAN (“Ciparlicis” SIA) (turpmāk saukti arī par “mēs”, “mums” un “mūsu”) pārvalda un administrē vietni www.gramatasman.lv  (turpmāk tekstā – “Pakalpojums”).

Šajā lapā ir sniegta informācija par mūsu politiku attiecībā uz personas datu vākšanu un apstrādi.

Jūsu dati palīdz mums nodrošināt un uzlabot Pakalpojumu. Izmantojot Pakalpojumu, jūs piekrītat datu vākšanai un apstrādei saskaņā ar šo PRIVĀTUMA POLITIKU. Ja vien šajā PRIVĀTUMA POLITIKĀ nav norādīts citādi, šajā PRIVĀTUMA POLITIKĀ izmantotajiem terminiem ir tāda pati nozīme kā terminiem, kas izmantoti www.gramatasman.lv LIETOŠANAS NOTEIKUMU lapā.

Informācijas vākšana un apstrāde

Mēs apkopojam dažādu informāciju, lai sniegtu un uzlabotu mūsu Pakalpojumu jums.

Apkopotās informācijas veidi:

Personīgā informācija

Kad izmantojat mūsu pakalpojumu, mēs varam lūgt sniegt noteiktu personisko informāciju, kas ļauj jūs identificēt vai sazināties ar jums (“Personiskā informācija”). Personas dati var ietvert, bet neaprobežojas ar to:

 • E-pasts.
 • Vārds un uzvārds.
 • Telefona numurs.
 • Dzīvesvietas adrese.
 • Sīkdatnes un lietošanas dati.

Lietošanas dati

Mēs varam arī apkopot informāciju par piekļuvi Pakalpojumam un tā izmantošanu (“Lietošanas dati”). Šī informācija var ietvert interneta protokola adresi (IP adresi), izmantotā interneta pārlūka veidu un versiju, mūsu vietnē apskatītās lapas, apmeklējuma datumu un laiku, vietnē un atsevišķās lapās pavadīto laiku un citu diagnostikas informāciju.

Sīkdatnes un citas informācijas vākšanas tehnoloģijas

Mēs izmantojam sīkdatnes un citas līdzīgas tehnoloģijas, lai savāktu informāciju un izsekotu darbību mūsu vietnē.

Sīkdatnes ir mazi faili, kuros cita starpā var glabāt anonīmu, unikālu identifikācijas informāciju. Sīkdatnes īslaicīgi tiek glabātas jūsu ierīces cietajā diskā. Lai analizētu un uzlabotu mūsu Pakalpojumu, tiek izmantotas arī tādas informācijas vākšanas tehnoloģijas kā beacons, tags un scripts.

Jūs varat izvēlēties bloķēt sīkfailus vai paziņot, kad sīkfaili jūsu ierīcē tiek saglabāti jūsu pārlūkprogrammā, taču, ja jūs bloķējat visus sīkfailus, iespējams, nevarēsit pareizi izmantot mūsu Pakalpojumu.

Izmantoto sīkfailu piemēri:

 • Sesijas sīkdatnes palīdz nodrošināt mūsu Pakalpojumu.
 • Izvēles sīkfaili palīdz mums atcerēties jūsu iestatījumus un izvēli.
 • Drošības sīkdatnes tiek izmantotas drošības nolūkos.

Datu izmantošana

Apkopotie dati palīdz mums:

 • Nodrošināt un uzturēt Pakalpojumu.
 • Paziņojiet par izmaiņām mūsu Pakalpojumā.
 • Nodrošināt jums piekļuvi Pakalpojuma interaktīvajām funkcijām.
 • Sniegt klientiem visu nepieciešamo palīdzību.
 • Analizēt Pakalpojumu un uzlabot to.
 • Pārraudzīt Pakalpojuma izmantošanu.
 • Savlaicīgi atklāt un novērst tehniskas kļūmes.

Datu pārsūtīšana

Jūsu personas datus un citu informāciju var pārsūtīt uz citiem datoriem un uzglabāt un apstrādāt citās valstīs, kur tiek piemēroti citi personas datu aizsardzības likumi.

Ja jūs dzīvojat ārpus Latvijas un nolemjat izmantot mūsu Pakalpojumu un sniegt mums noteiktu informāciju, lūdzu, ņemiet vērā, ka mēs visus (ieskaitot personas) datus pārsūtām uz Latviju un apstrādājam šeit.

Ja jūs piekrītat mūsu konfidencialitātes politikai un sniedzat mums informāciju, jūs piekrītat datu pārsūtīšanai.

GRĀMATAS MAN veic visus nepieciešamos pasākumus, lai nodrošinātu jūsu datu drošību un lai visa informācija tiktu apkopota un apstrādāta saskaņā ar šo Privātuma politiku. Jūsu personas dati netiks pārsūtīti nevienai organizācijai vai valstij, kas nevar nodrošināt datu drošību.

Datu atklāšana

Juridiskās prasības

Vajadzības gadījumā GRĀMATAS MAN var atklāt jūsu personas datus:

 • Lai izpildītu juridiskās saistības.
 • Lai aizsargātu GRĀMATAS MAN tiesības un īpašumu.
 • Lai novērstu vai izmeklētu ar Pakalpojumu saistītos pārkāpumus.
 • Lai nodrošinātu Pakalpojuma lietotāju vai sabiedrības drošību.
 • Lai aizsargātos pret juridisko atbildību.

Datu drošība

Jūsu datu drošība mums ir ļoti svarīga, taču ņemiet vērā, ka informācijas pārsūtīšana internetā un elektroniskās informācijas glabāšanas metodes nav pilnībā drošas. Lai arī mēs cenšamies aizsargāt jūsu personisko informāciju, mēs nevaram garantēt 100% drošību.

Servisa nodrošinātāji

Mēs varam lūgt trešo personu palīdzību (“Pakalpojumu sniedzēji”). Trešās personas (uzņēmumi un privātpersonas) var atvieglot mūsu Pakalpojuma sniegšanu, sniegt Pakalpojumu mūsu vārdā, veikt ar Pakalpojumu saistītus uzdevumus un palīdzēt mums analizēt Pakalpojuma sniegšanu.

Trešās personas drīkst izmantot jūsu personas datus tikai mūsu uzticēto uzdevumu veikšanai, un tām ir pienākums neizpaust vai izmantot jūsu datus citiem mērķiem.

Analīze

Mēs varam izmantot trešo personu pakalpojumu sniedzēju palīdzību, lai uzraudzītu un analizētu mūsu Pakalpojumu:

 • Google Analytics ir Google nodrošināts vietņu analīzes pakalpojums, kas palīdz izsekot vietņu aktivitātēm. Apkopotos datus Google izmanto, lai analizētu mūsu Pakalpojuma sniegšanu. Google var izmantot šos datus arī citiem pakalpojumiem. Jūs varat izvēlēties nesniegt datus pakalpojumam Google Analytics (tādā gadījumā pārlūkprogrammā jāinstalē īpaša programma, kas neļauj informāciju nosūtīt uzņēmumam Google).

Lai iegūtu papildinformāciju par Google Privātuma politiku, lūdzu, apmeklējiet Google vietnes lapu Privacy&Terms: https://policies.google.com/privacy?hl=en

Saites uz citām vietnēm

Mūsu vietnē var būt saites uz citām vietnēm, kuras mēs nepārvaldām. Noklikšķinot uz šādas saites, jūs tiksiet novirzīts uz trešās puses vietni. Pirms trešo pušu vietņu izmantošanas stingri iesakām izlasīt katras vietnes Privātuma politiku.

Mēs nekontrolējam un neuzņemamies atbildību par trešo pušu vietņu saturu, pakalpojumiem un privātuma politikām.

Izmaiņas šajā Privātuma politikā

Mēs laiku pa laikam varam veikt izmaiņas šajā konfidencialitātes politikā. Visas izmaiņas konfidencialitātes politikā tiks aprakstītas šajā mūsu vietnes lapā.

Pirms izmaiņu stāšanās spēkā jums tiks paziņots par izmaiņām pa e-pastu un/vai ar atsevišķu paziņojumu mūsu vietnē. Jaunās privātuma politikas spēkā stāšanās datums mainīs spēkā stāšanās datumu, kas norādīts šīs lapas augšdaļā.

Kontakti

Ja jums ir kādi jautājumi par šo Privātuma politiku, lūdzu, sazinieties ar mums:

E-pasts: info@gramatasman.lv

Apmeklējot šo lapu: https://www.gramatasman.lv/kontakti/

Paldies.

Pirkuma grozs0
Nav produktu grozā
Turpināt iepirkties