ĀJURVĒDISKĀ VIRTUVE. Receptes līdzsvarotam dzīvesveidam. Vasants Lads, Uša Lada

Svars0,39 kg
Dimensijas23 × 15 × 1,5 cm
Izdevniecība

Lietusdārzs

11,65 ar PVN

Availability: Tikai 2 produkti noliktavā

Lappušu skaits

248

Tulkoja

Kristaps Šoriņš

Redaktors

Izdošanas gads

2012

Ilustrācijas

Iesējuma veids

mīkstie vāki

Svītrkods

9789984869322

Grāmatā “Ājurvēdiskā virtuve” uzzināsiet par dažādiem ēdieniem un pārtikas produktu kombinācijām, kas piemērotas, lai atvieglotu daudzas slimības, sākot ar saaukstēšanos un ādas izsitumiem un beidzot pat ar diabētu un gremošanas traucējumiem.

Vasants Lads, viens no pasaulē un arī Latvijā pazīstamākajiem ājurvēdas ārstiem, par seno dziedniecības sistēmu sarakstījis vairākas grāmatas. Viņš ir ieguvis medicīnisko izglītību un strādājis dažādu pasaules slimnīcu ķirurģijas un pančakarmas nodaļās. Šobrīd vada Ājūrvēdas institūtu ASV un tiek uzskatīts par vienu no labākajiem ājurvēdas speciālistiem Rietumos. Sniedz lekcijas un vada seminārus daudzās universitātēs un jogas skolās.

Uša Lada ir pazīstama ājurvēdas pavāre un vairāku recepšu grāmatu autore. Savos darbos lieliski apvieno ājurvēdas garīgos principus un dziednieciskās īpašības.

Senā indiešu ārstniecības sistēma ājurvēda māca, ka ēdienam ir liela nozīme veselības un labklājības vairošanā. Grāmata “Ājurvēdiskā virtuve” palīdz ne vien izprast ājurvēdas pamatprincipus par dažādiem ķermeņa tipiem, pārtikas produktu kombinācijām, ēdiena ietekmi uz veselību un daudziem citiem jautājumiem, bet arī sniedz daudzas oriģinālas receptes un padomus. Visās receptēs izmantotas labi pazīstamas garšvielas un citas sastāvdaļas, kā arī sniegti paskaidrojumi, kā attiecīgais ēdiens ietekmē jūsu ķermeņa tipu un kādu veselības problēmu gadījumā tas īpaši ieteicams vai nav vēlams.

Grāmatā uzzināsiet par dažādiem ēdieniem un pārtikas produktu kombinācijām, kas piemērotas, lai atvieglotu dažādas slimības, sākot ar saaukstēšanos un ādas izsitumiem un beidzot pat ar diabētu un gremošanas traucējumiem. “Ājurvēdiskā virtuve” palīdzēs jums noteikt savu ķermeņa tipu un noskaidrot, kādi dārzeņi, augļi un citi pārtikas produkti tam ir piemērotākie.

Garšīgu recepšu un mīlestības pārpilna grāmata, kas ļaus iepazīt iecienītākos indiešu ēdienus. Brīnišķīgi aprakstītas receptes un izskaidrotas pārtikas produktu dziedinošās īpašības!

Yoga International

Svars0,39 kg
Dimensijas23 × 15 × 1,5 cm
Izdevniecība

Lietusdārzs

Autori
Pirkuma grozs0
Nav produktu grozā
Turpināt iepirkties