5 MĪLESTĪBAS VALODAS VĪRIEŠIEM. Čepmens Gerijs

Svars0,45 kg
Izdevniecība

Zvaigzne ABC

12,70 ar PVN

Availability: Tikai 2 produkti noliktavā

Lappušu skaits

186

Tulkoja

Antra Lezdiņa

Redaktors

Kristīne Kupce

Izdošanas gads

2017

Ilustrācijas

melnbaltas

Iesējuma veids

cietie vāki

Svītrkods

9789934064289

MĪLESTĪBA, PĒC KURAS ILGOJAS VIŅA. PAŠAPZIŅA, KURU VAJAG TEV.

Ikvienu vīrieti iedvesmo panākumi darbā, motivē pārvarēti izaicinājumi un iepriecina atzinība no ģimenes un draugiem. Tomēr visvairāk viņš ilgojas no savas mīļotās dzirdēt: “Kopā ar tevi es jūtos mīlēta.”
Vīrieti, ja kādu laiku neesi to dzirdējis vai jūti, ka attiecībās nerādi savu labāko sniegumu, šī grāmata ir domāta tieši tev!

Gerija Čepmena pirmā grāmata “5 mīlestības valodas” ir pārdota 10 miljonos eksemplāru visā pasaulē, jo tā ir vienkārša, praktiska un efektīva. Darbā 5 MĪLESTĪBAS VALODAS. Grāmata VĪRIEŠIEM autors parāda, cik fantastiski ir vīrieša ieguvumi, ja viņš ar sievieti sarunājas Viņas mīlestības valodā.

Šajā grāmatā:
* noskaidrosiet, kādas ir mīlestības valodas;
* uzzināsiet, kura ir jūsu mīlestības valoda;
* identificēsiet, kura ir Viņas mīlestības valoda;
* iemācīsieties skaidri un saprotami izteikties Viņas mīlestības valodā.
Grāmatas ilustrācijas un radošie ieteikumi palīdz labāk izprast mīlestības valodas un atraisa vīrieša potenciālu būt meistaram mīlestības mākslā.

Gerijs Čepmens (Gary Chapman) ir amerikāņu autors, lektors un konsultants. Viņam patīk strādāt ar cilvēkiem un palīdzēt veidot noturīgas un laimīgas attiecības. Čepmens ir pasaules bestsellera 5 MĪLESTĪBAS VALODAS autors un vada savu psiholoģijas centru Marriage and Family Life Consultants, Inc.. Gerija semināri par mīlestības valodām ir populāri un apmeklēti visā pasaulē, viņa radio programmu raida vairāk nekā 400 radiostacijas. Vairāk informācijas vietnē www.5lovelanguages.com

No angļu valodas tulkojusi ANTRA LEZDIŅA.

Svars0,45 kg
Izdevniecība

Zvaigzne ABC

Autori
Pirkuma grozs0
Nav produktu grozā
Turpināt iepirkties