LIELĀ REINKARNĀCIJAS GRĀMATA. Stemans Rojs

Svars0,49 kg
Dimensijas22,9 × 14,9 × 1,7 cm
Izdevniecība

Lietusdārzs

12,40 ar PVN

Availability: Tikai 2 produkti noliktavā

Lappušu skaits

320

Tulkoja

Velga Vīgante

Redaktors

Izdošanas gads

2012

Ilustrācijas

Iesējuma veids

mīkstie vāki

Svītrkods

9789984869285

Liecības par mūsu iepriekšējām dzīvēm.

VAI MĒS PĀRDZIMSTAM UZ ZEMES?

Šīs grāmatas mērķis ir likt iedziļināties divos jautājumos, kurus savu reizi mūžā uzdevis katrs domājošs cilvēks: vai pastāv dzīve pēc nāves un, ja pastāv, vai mēs pārdzimstam uz zemes? Pēdējā pusgadsimta laikā dažādu nozaru pētnieki savākuši milzum daudz materiālu, kas vedina domāt, ka dzīve pēc nāves turpinās un vismaz daļā gadījumu cilvēki piedzimuši no jauna, nezaudējot atmiņas par savu iepriekšējo dzīvi.

Rojs Stemans ir savācis, apkopojis un sagrupējis dažādu tautu un laiku cilvēku liecības par viņu iepriekšējām dzīvēm. Tas ir ārkārtīgi interesants materiāls, kas, kā autors norāda, pieļauj dažādu interpretāciju un izvērtējumu. Rojs Stemans vairāk nekā piecdesmit gadus azartiski pēta un apraksta dažādas paranormālas parādības: NLO, dziedināšanu, pēcnāves saziņu, reinkarnāciju. Viņš aktīvi veido izdevumu Life&Soul Magazine (iepriekš: Reincarnation International). Apkopojis un rūpīgi izvērtējis daudz dažādu faktu un to interpretāciju, autors pats sevi dēvē par “skeptisku ticētāju”. Viņš dāsni dalās ar savākto informāciju un savām pārdomām par reinkarnāciju un mudina lasītāju paraudzīties uz dzīvi un nāvi no jauna skatupunkta.

“Ceru, ka šī ļoti atbildīgā grāmata par reinkarnācijas pētījumiem daudziem psiholoģiski palīdzēs nomierināt savus mutuļojošos prāta ūdeņus un aicinās uzmanīgāk, smalkjūtīgāk veidot attiecības dzīvē, izprotot tās dziļāko jēgas noslēpumu, un mīlēt savu tuvāko kā sevi pašu.”

Pēteris Kļava
bērnu ārsts, reanimatologs

No angļu valodas tulkojusi Velga Vīgante.

Svars0,49 kg
Dimensijas22,9 × 14,9 × 1,7 cm
Izdevniecība

Lietusdārzs

Autori
Pirkuma grozs0
Nav produktu grozā
Turpināt iepirkties