- 0,00
0
0
Subtotal: 0,00
No products in the cart.

TOLTEKU CEĻŠ. Sjūzena Grega

Svars 0,27 kg
Dimensijas 20,1 × 14,2 × 1,1 cm
Izdevniecība

Jumava, Liegra

10,20 ar PVN

Availability: Ir noliktavā

Lappušu skaits

168

Tulkoja

Andris Egle

Redaktors

Izdošanas gads

2020

Ilustrācijas

nav

Iesējuma veids

mīkstie vāki

Svītrkods

9789934572500

Ceļvedis sevis transformācijā.

Sjūzena Grega (Susan Gregg) ir Tolteku nagual (Tolteku mācības glabātāja un skolotāja), dziedniece, reiki meistare un grāmatu autore. Kaut arī Sjūzena ir Dona Migela Ruisa skolniece, viņa pacēla Tolteku meistarības mācības jaunā līmenī, kad sāka mācīt no mīlestības pozīcijas. Sjūzena ļauj mums apzināties to snaudošo spēku sevī, ar kura palīdzību varam izplest apziņu un attālināt robežas, un radīt savu sapņu dzīvi apzināti.

Esmu kopā ar Sjūzenas mācībām jau vairāk nekā 12 gadus un vienmēr pārliecinos, cik daudz ir iespējams sasniegt ar Tolteku meistarību stūrakmeņu — Nodoms, Apzināšanās un Transformācija — palīdzību.

Tulkojums:

Aloha un laipni sveicināti!
Es esmu Sūzena Grega. Esmu “Tolteku ceļa” autore. Man paveicās ar nejaušību sērijām, lai 1980-jos satiktu Donu Migelu Ruizu un viņa māti. Es pie viņiem mācījos. Izgāju mācekļa gadus, līdz viņi teica: Labi, tu esi beigusi un mācīsi pati. “Tolteku ceļš” ir grāmata par to. Tā ir grāmata par visām praksēm un tehnikām, par visu brīnišķīgo, ko biju apguvusi. Tolteku tradīcija pilnībā mainīja manu dzīvi. Es domāju – es zināju, ka viss ir enerģija, un man bija daudz šāda veida zināšanu. Bet es atceros, kā mēdzu doties atpakaļ, lai satiktu periodiski Migelu, un reiz vienā no vizītēm viņš man teica: Labi, tev ir daudz zināšanu, tagad ir pienācis laiks pārvērst to gudrībā. Un kā vienmēr vienkārši smaidīja un nomainīja tēmu. Man vajadzēja laiku, lai saprastu, ka mums var būt daudz faktu, mūsu smadzenēs var būt daudz informācijas. Zināšanu viedums nāk no sirds. Cerams, lasot manu grāmatu, jūs veiksiet vingrinājumus tā, lai jūs varētu virzīt zināšanas uz sirdi un pielietot šo gudrību savā dzīvē. Ziniet, esmu pielietojusi šo gudrību savā dzīvē un tā deva pārsteidzošus rezultātus. Viens no rezultātiem tāds, ka kādu dienu Lietuva man lūdza atbraukt un mācīt. Un tad Kaspars lūdza mani ierasties Latvijā. Es absolūti iemīlēju doties uz Latviju un Lietuvu un joprojām dodos turp. Tā gudrība tolteku tradīcijā ir patiesi universāla, un vissvarīgākā lieta ir to darīt. Vingrinājumi faktiski ir darīt jums zināmās prakses, atskāršot, ka ka jūs jau esat ideāls – tieši tāds, kāds esat, un ka vienīgā lieta, kas ir īsta – ir Mīlestība! Un ka Mīlestība ir radīšanas un izplešanās enerģija! Tātad, es ceru, ka jūs izbaudīsiet manu grāmatu. Ja jums ir jautājumi, variet nosūtīt man e-pastu. Jūs variet doties uz manu mājas lapu www.susangregg.com. Un paldies, paldies, ka veltījāt laiku izlasīt manu grāmatu un skatīties šo video.
Līdz nākamajai reizei. Aloha!

Svars 0,27 kg
Dimensijas 20,1 × 14,2 × 1,1 cm
Izdevniecība

Jumava, Liegra

Autori
Scroll to Top