VISUMAM IR NOLŪKS. Rankina Lisa

Svars0,46 kg
Dimensijas23 × 14,8 × 1,6 cm
Izdevniecība

Lietusdārzs

11,65 ar PVN

Availability: Ir noliktavā

Lappušu skaits

296

Tulkoja

Ilze Jansone

Redaktors

Māra Vilde

Izdošanas gads

2022

Ilustrācijas

nav

Iesējuma veids

mīkstie vāki

Svītrkods

9789934576362

Kā atbrīvošanās no bailēm spēj dziedināt ķermeni, dvēseli un prātu

Šajā darbā “Visumam ir nolūks” Lisa Rankina rosina lasītājus iepazīt sevi un iegūtās zināšanas izmantot veselības atgūšanai un nostiprināšanai. Viņas uzmanības lokā īpaša vieta ir bailēm un drosmei – diviem neatņemamiem cilvēka dzīves elementiem.
Tradicionālā medicīna praktiski neņem vērā faktu, ka bailes spēj izraisīt slimības. Taču pētījumi pierāda, ka nekontrolētas bailes var veicināt sirds slimības, diabētu, vēzi un daudzas citas kaites.

Lisa Rankina meklē atbildes uz jautājumiem:

  • Kā baiļpilnas domas spēj ietekmēt psihi un izraisīt slimību;
  • Kā atšķirt viltus bailes no īstām bailēm;
  • Ko bailes var atklāt par mūsu būtību.

Autore izceļ baiļu vērtību: tās spēj mums atvērt acis, lai mēs aktīvi meklētu paņēmienus un līdzekļus, kā laikus dziedināt garu un miesu. Viņa māca izprast baiļu sniegto informāciju un to, uz kādu rīcību bailes mūs mudina.
Drosme autores skatījumā nav saistīta ar pārgalvību vai nepārdomātu lēmumu. Drosme ir saprātīgas izaugsmes rezultāts, kas nodrošina fizisko un garīgo veselību, ļaujot dzīvot harmonisku dzīvi. Autores ieteikumi sakņojas viņas pašas un daudzu pacientu pieredzē.
Tā kā viltus bailes nozīmē arī sliktākā scenārija uzburšanu un gatavošanos ļaunākajam, šī grāmata noderēs visiem – arī tiem, kuri par drosmes trūkumu nesūdzas.

Svars0,46 kg
Dimensijas23 × 14,8 × 1,6 cm
Izdevniecība

Lietusdārzs

Jums arī varētu patikt…

  • PRĀTS PĀRSPĒJ MEDICĪNU. Lisa Rankina

    PRĀTS PĀRSPĒJ MEDICĪNU. Lisa Rankina

    11,65 ar PVN .sa_wc_buy_now_button_container_loop, .related.products .sa_wc_buy_now_button_container.sa_wc_buy_now_button_container_single, .up-sells .sa_wc_buy_now_button_container, .cross-sells .sa_wc_buy_now_button_container { display: block; } Pievienot grozam
Autori
Pirkuma grozs0
Nav produktu grozā
Turpināt iepirkties