- 0,00
0
0
Subtotal: 0,00
No products in the cart.

CILMES ŠŪNU AKTIVIZĒŠANA AR UZTURU. Elia Deina

Svars 0.31 kg
Dimensijas 23.3 × 15.3 × 1.4 cm
Izdevniecība

Lietusdārzs

11,65 ar PVN

Availability: Tikai 2 produkti noliktavā

Lappušu skaits

168

Tulkoja

Redaktors

Izdošanas gads

2021

Ilustrācijas

Iesējuma veids

mīkstie vāki

Svītrkods

9789934576256

Šī grāmatas “CILMES ŠŪNU AKTIVIZĒŠANA AR UZTURU” centrā ir pārliecība, ka cilvēka organismam piemīt dabiskas spējas aktivizēt cilmes šūnas un šīs spējas katrs cilvēks var veicināt, apzināti izmantojot uzturu. Vispirms autore sniedz īsu ieskatu cilmes šūnu tēmā – apraksta to dažādos veidus, pastāsta, kāpēc tās tiek izmantotas, izskaidro cilmes šūnu transplantācijas un terapijas iespējas utt. Taču galvenā grāmatas daļa veltīta izklāstam, kā katrs pats var optimizēt cilmes šūnu darbību, līdz ar to uzlabojot veselību, pašsajūtu, dzīves kvalitāti un palēninot bioloģisko pulksteni.

Cilmes šūnu izmantošana medicīnā ir visai jauns, strauji augošs virziens, kas dod milzu cerības. Iespējams, drīz pavisam ikdienišķi būs kļuvuši dažādi paņēmieni, kas ļaus ar šīm šūnām atjaunot bojātos audus, izaudzēt un aizvietot bojātos orgānus, izārstēt dzīvībai bīstamas slimības. Dažādu kaišu uzveikšanai cilmes šūnas tiek pielietotas jau tagad.

Mēs visi esam veidojušies no cilmes šūnām. Tomēr tikai 0,002 % no visiem 37 miljardiem mūsu ķermeņa šūnu ir cilmes šūnas. Šīs šūnas ik pēc četrām piecām dienām atjauno tievo zarnu, ik pēc astoņām dienām – plaušas un kuņģi, ik pēc divām nedēļām – ādu, ik pēc trim četriem mēnešiem – asinsķermenīšus, ik pēc astoņiem gadiem – tauku šūnas, ik pēc 10 gadiem – skeletu.

Autore atklāj, ka cilmes šūnas nav saistāmas tikai ar sarežģītiem laboratoriskiem izmeklējumiem un ķirurģiskām manipulācijām. Tām ir vistiešākais sakars arī ar mūsu izvēlēm un rīcību pārtikas veikalā, virtuvē, guļamistabā, sporta laukumā…

Svars 0.31 kg
Dimensijas 23.3 × 15.3 × 1.4 cm
Izdevniecība

Lietusdārzs

Autori
Scroll to Top