APZIŅA VIŅPUS DZĪVES. Zinātne par nāvei tuvu pieredzi. Pims van Lommels

Svars0,55 kg
Dimensijas23 × 15 × 2 cm
Izdevniecība

Lietusdārzs

11,65 ar PVN

Availability: Tikai 2 produkti noliktavā

Lappušu skaits

368

Tulkoja

Kristaps Šoriņš

Redaktors

Izdošanas gads

2015

Ilustrācijas

Iesējuma veids

mīkstie vāki

Svītrkods

9789984869698

Vai pastāv apziņa viņpus dzīves? Ko cilvēks piedzīvo klīniskās nāves brīdī?

Vairāk nekā divdesmit gadus Pims van Lommels meklējis atbildes uz šiem un citiem jautājumiem saistībā ar nāvei tuvu pieredzi. Viņa pētījumos piedalījušies vairāki tūkstoši pacientu, kas pārcietuši sirdsdarbības apstāšanos.
Dzirdēts daudz stāstu par gaismu tuneļa galā, svētlaimīgu mieru vai pacelšanos virs ķermeņa operāciju zālē. Pims van Lommels sniedz zinātniskus pierādījumus tam, ka nāvei tuva pieredze ir nenoliedzams fenomens, kuru nevar skaidrot ar iztēli, psihozi, halucinācijām vai skābekļa trūkumu smadzenēs. Zinātniskā informācija un pārsteidzošie pacientu stāsti skaidri apliecina, ka apziņa spēj pastāvēt arī ārpus ķermeņa.

Pims van Lommels ir holandiešu kardiologs, daudzu grāmatu un akadēmisku publikāciju autors. Viņš specializējies jautājumos, kas skar nāvei tuvu pieredzi. Vairākas desmitgades veltījis darbam ar sirds slimību pacientiem, Pims van Lommels kļuvis par vienu no pasaules galvenajiem pētniekiem, kas iedziļinājies saiknē starp cilvēka ķermeni un prātu. Viņa pārsteidzošie atklājumi pilnībā mainījuši izpratni par to, kas ar cilvēku notiek pēc sirdsdarbības apstāšanās. Autora darbi publicēti ne vien vadošajos akadēmiskajos medicīnas žurnālos, bet arī pasaules populārākajos preses izdevumos. Viņa darbu cilvēka apziņas izpētē atzinīgi novērtējuši ārsti, psihologi, garīdznieki un daudzu citu nozaru profesionāļi visā pasaulē.

Svars0,55 kg
Dimensijas23 × 15 × 2 cm
Izdevniecība

Lietusdārzs

Autori
Pirkuma grozs0
Nav produktu grozā
Turpināt iepirkties