- 0,00
0
0
Subtotal: 0,00
No products in the cart.

ACI PRET ACI. Jaunas paradigmas meklējumi. Kens Vilbers

Svars 0,42 kg
Dimensijas 20 × 14,5 × 1,8 cm
Izdevniecība

Jumava

11,35 ar PVN

Nav noliktavā

Lappušu skaits

328

Tulkoja

Normunds Pukjans

Redaktors

Izdošanas gads

2013

Ilustrācijas

Iesējuma veids

mīkstie vāki

Svītrkods

9789934114830

“Lielisks rakstu krājums, kura autors ir šodienas visnozīmīgākais domātājs psihologija-un-pedagogijas nozarē.”

Dr. Džeimss Fedimens, Pārpersoniskās psihologija-un-pedagogijas asociācijas prezidents

Grāmatā “Aci pret aci” autors Kens Vilbers sper pirmo soli ceļā uz visaptveroša apziņas un realitātes modeļa izveidošanu, kas ietver zinātni, filozofiju un reliģiju. Autors izpēta trīs zināšanu sfēras: empīrisko maņu sfēru, racionālo prāta sfēru un kontemplatīvo gara sfēru, piedāvājot argumentētu kritiku par tadicionālo reliģiju, mūsdienu materiālistisko filozofiju un pašlaik populārajām “Jaunā laikmeta” teorijām, virzot uz plašāku visaptverošu sapratni par mums pašiem un Visumu.

Kens Vilbers ir viens no mūslaiku visvairāk lasītajiem un ietekmīgākajiem amerikāņu filozofiem. Viņa darbi ir tulkoti vairāk nekā 20 svešvalodās. Latviešu valodā iznākušas grāmatas  – “Īsa visaptveroša vesture-zinatne-un-daba” un “Visaptverošā teorija”.

Juris Rubenis par Kena Vilbera darbu saka: “Kāpēc vienā un tajā pašā pasaulē mēs izturamies tik dažādi? Tāpēc, ka to redzam un uztveram atšķirīgi. Sv. Bonaventura uzsver, ka cilvēkam jāiemācās lietot trīs acis: ķermeņa acs, saprāta acs un apceres acs. Kena Vilbera darbs ir nenovērtējams palīgs ceļā uz dziļāku un plašāku esības redzēšanu. Dažas grāmatas ir īpaši vērtīgas tieši ar to, ka to lasīšanai un pārdomāšanai nepieciešams ilgāks laiks. Šī ir viena no tām!”

Svars 0,42 kg
Dimensijas 20 × 14,5 × 1,8 cm
Izdevniecība

Jumava

Jums arī varētu patikt…

Autori
Scroll to Top