LIELO PATIESĪBU MEKLĒJUMI. Edgars Imants Siliņš

Svars1,073 kg
Dimensijas23,5 × 15,5 cm
Izdevniecība

Jumava

21,00 ar PVN

Nav noliktavā

Lappušu skaits

520

Tulkoja

Redaktors

Izdošanas gads

2017

Ilustrācijas

Iesējuma veids

cietie vāki

Svītrkods

9789934201257

SKU SIL001 Category
Uzmanību: grāmatas ir cietos vākos bez papildus vāciņa/konverta.
 
Edgara Imanta Siliņa “Lielo patiesību meklējumi” ir izcila latviešu zinātnieka — organisko cietvielu fizikas skolas izveidotāja Latvijā — ļoti personisks un tādēļ uzrunājošs stāsts par viņa paša patiesības meklējumiem mūža garumā. Neatkarīgi no tā, kādas patiesības tikušas atklātas pirms mums, sava patiesība, sava dzīves izpratne un dzīves garša katram ir jāatrod pašam. Taču ir labi, ja šajos meklējumos gadās sastapt labu skolotāju, kāda ir Edgara Imanta Siliņa grāmata.
Mārcis Auziņš,
Latvijas Universitātes Fizikas un matemātikas fakultātes profesors
 
Edgars Imants Siliņš ar savu smalkjūtīgas mīlestības un tolerances attieksmi pret ģimeni, līdzcilvēkiem, pret savu zinātnieka un filozofa misiju ir ne vien meklējis lielās patiesības, bet arī atradis vienu no būtiskākajām, pierādījis ar savu dzīvi un darbu, varbūt pats to neapzinādamies, ka ir iespējama harmonija, kur mīlestība, zināšanas un darbs ir ideālās proporcijās, kas veidojusi viņa paša personību.
Māra Rikmane,
māksliniece
 
Aiz lielās patiesības ir vēl lielāka patiesība, bet kam pieder autortiesības uz galējo Īstenību?
Edgars Imants Siliņš ir visu laiku izcilākais Latvijas zinātnes un gara domas “Priesteris”, šo grāmatu var uzskatīt par mūsdienu intelektuālo Bībeli, kas tuvina izpratnei par noslēpumainā transcendentālā Absolūta izpausmi neduālā fenomenā.
Pēteris Kļava,
bērnu reanimatologs
Svars1,073 kg
Dimensijas23,5 × 15,5 cm
Izdevniecība

Jumava

Autori
Pirkuma grozs0
Nav produktu grozā
Turpināt iepirkties