NOSLĒPUMAINAIS KLEJOTĀJNERVS. Anna Fergusone

Svars0,34 kg
Dimensijas23 × 14,9 × 1,2 cm
Izdevniecība

Lietusdārzs

11,05 ar PVN

Availability: Tikai 1 produkti noliktavā

Lappušu skaits

208

Tulkoja

Dace Vanaga

Redaktors

Izdošanas gads

2024

Ilustrācijas

nav

Iesējuma veids

mīkstie vāki

Svītrkods

9789934576492

Kā iemācīt ķermeni atbrīvoties no stresa, traumām un trauksmes.

Anna Fergusone ir Austrālijas vadošā garīgās veselības eksperte un trauksmes novēršanas speciāliste. Viņa ir ieguvusi daudzus zinātniskos grādus un izpētījusi dažādas terapeitiskās disciplīnas. Taču neviena no tām Fergusonei nešķita pilnīga, tāpēc viņa izveidoja pati savu pieeju, kurā integrēja vairākas metodes – galvenokārt elpošanas vingrinājumus un polivagālo teoriju.

Polivagālā teorija ir saistīta ar klejotājnerva (lat. nervus vagus) lomu organismā. Klejotājnervs ir viens no svarīgākajiem nerviem parasimpātiskajā nervu sistēmā – tas kontrolē ķermeņa automātiskās un neapzinātās funkcijas, piemēram, sirdsdarbību, gremošanu un imūnsistēmas darbību.

Grāmata mūs iepazīstina ar simpātisko un parasimpātisko nervu sistēmu, kā arī ar klejotājnerva ietekmi uz fizisko un garīgo veselību.

Šeit atradīsiet vienkāršus vingrinājumus klejotājnerva stimulēšanai, kas ļaus justies mierīgi un priekpilni. Anna Fergusone māca, kā ieklausīties klejotājnervā un ar tā palīdzību atbrīvoties no trauksmes un pagātnes traumu sekām. Pateicoties autores metodei, ikviens var uztrenēt nervu sistēmu tā, lai mierīgāk reaģētu uz ikdienas stresu, labāk gulētu un sakārtotu gremošanas sistēmu.

No angļu valodas tulkojusi Dace Vanaga.

Svars0,34 kg
Dimensijas23 × 14,9 × 1,2 cm
Izdevniecība

Lietusdārzs

Autori
Pirkuma grozs0
Nav produktu grozā
Turpināt iepirkties