KOSMOLOĢIJA UN APZIŅA. Prāts un matērija.

Svars0,33 kg
Dimensijas20 × 14,5 × 1,2 cm
Izdevniecība

Jumava

9,50 ar PVN

Nav noliktavā

Lappušu skaits

232

Tulkoja

Margarita Putniņa

Redaktors

Izdošanas gads

2015

Ilustrācijas

Iesējuma veids

mīkstie vāki

Svītrkods

9789934117633

SKU KOS001 Category

“Ja prātā mājos miers un laime, arī ķermenī mitīs harmonija, bet, ja miera nebūs, vienmēr pastāvēs fiziska trauksme. Prāta patiesais miers nav atkarīgs no ārējiem apstākļiem. .. Mentālās apziņas laimes un ciešanu jūtām piemīt vairāk enerģijas un spēka nekā sajūtu apziņas radītajām laimes un ciešanu sajūtām. Viens no ceļiem, kā mazināt ciešanas un vairot laimes pārdzīvojumu, ir mentālā apziņā balstīts prāta treniņš.

Mūsdienās daudzi zinātnieki ir ieinteresējušies par budisma prāta trenēšanas metodēm, jo tās ir cieši saistītas ar cilvēku psiholoģisko veselību un neirozinātni.”

V.S. XIV Dalailama

Grāmata ietver populāro un arī latviešu lasītājam pazīstamo V.S. XIV Dalailamas regulāri organizēto Prāta un Dzīves institūta austrumu un rietumu zinātnieku pieredzes apmaiņas konferenču materiālus. Pēdējā konference notika Dharamsalā 2011. gada decembrī.
V.S. Dalailama uzsver, ka viņa lielākais nopelns ir nopietnais dialogs, kas uzsākts pirms 25 gadiem starp budistu un mūsdienu laicīgo zinātni.
Grāmatā ietvertie 2011. gadā notikušās konferences materiāli atklāj plašu tēmu loku:

  • Visuma apziņa un dzīvības formas,
  • Prāta un apziņas daba,
  • Zināšanu un izziņas robeža,
  • Prāts, apzināšanās un uzvedība,
  • Cilvēces glābšana.

Grāmata ietver populāro un arī latviešu lasītājam pazīstamo V.S. XIV Dalailamas regulāri organizēto Prāta un Dzīves institūta austrumu un rietumu zinātnieku pieredzes apmaiņas konferenču materiālus. Pēdējā konference notika Dharamsalā 2011. gada decembrī. V.S. Dalailama uzsver, ka viņa lielākais nopelns ir nopietnais dialogs, kas uzsākts pirms 25 gadiem starp budistu un mūsdienu laicīgo zinātni.
Grāmatā ietvertie 2011. gadā notikušās konferences materiāli atklāj plašu tēmu loku: Visuma apziņa un dzīvības formas; Prāta un apziņas daba; Zināšanu un izziņas robeža; Prāts, apzināšanās un uzvedība; Cilvēces glābšana.

Svars0,33 kg
Dimensijas20 × 14,5 × 1,2 cm
Izdevniecība

Jumava

Autori
Pirkuma grozs0
Nav produktu grozā
Turpināt iepirkties