- 0,00
0
0
Subtotal: 0,00
No products in the cart.

KĀPĒC CILVĒKI IR TIK DAŽĀDI. Kerola Dveka

Svars 0.4 kg
Dimensijas 23 × 15 × 1.6 cm
Izdevniecība

Lietusdārzs

11,65 ar PVN

Nav noliktavā

Lappušu skaits

270

Tulkoja

Redaktors

Izdošanas gads

2021

Ilustrācijas

Iesējuma veids

mīkstie vāki

Svītrkods

9789934576270

Kā attieksme pret savām spējām ietekmē cilvēka dzīvi.

Katram ir nācies brīnīties, cik atšķirīga ir cilvēku domāšana un rīcība, cik dažāda ir viņu profesionālās un personālās dzīves gaita. Cenšoties rast atbildi uz jautājumu, kāpēc cilvēki ir tik dažādi, pagātnes domātāji iedalījušies divās lielās grupās. Vieni uzskatīja, ka indivīda garīgās īpašības ir atkarīgas no viņa fiziskās uzbūves, tātad ir iedzimtas un nav maināmas. Otri atzina, ka sociālā vide, izglītība, dzīves pieredze indivīdu var būtiski mainīt. Taču mūsdienu pētījumi liecina, ka pilnīga taisnība nav nedz vienam, nedz otriem.

Šīs grāmatas autore galveno vērību pievērš cilvēka attieksmei pret sevi un savām spējām. Tā būtiski ietekmē indivīda personību, dzīves gaitu, nosaka, vai viņš sasniegs iecerētos mērķus. Cilvēka attieksme pret sevi mēdz būt divējāda, un šī pirmā grāmata, kas aplūko un analizē abus attieksmes tipus: statisko un dinamisko. Pirmā tipa cilvēki par visu augstāk vērtē talantu; viņiem svarīgi tūlītēji panākumi un uzslavas; centība viņiem nešķiet pozitīva īpašība; atzinības trūkums un neveiksmes viņus var novest izmisumā. Savukārt otrajam tipam centība un pūles ir ceļš, kas ļauj atklāties talantam; šķēršļi viņiem palīdz sakopot spēkus un saināt prātu; pārmaiņas viņi uztver ar interesi un prieku.

Autore sniedz daudz piemēru no ievērojamu personību (mākslinieku, sportistu, uzņēmēju u.c.) biogrāfijām, kā arī savas pedagoģes un psihoterapeites pieredzes.

Te ir ļoti uzskatāmi un neviļus mudina lasītāju ielūkoties sevī, partnerī, bērnos, priekšniekā, iemīļotā sportistā vai māksliniekā, audzēkņos.

Svars 0.4 kg
Dimensijas 23 × 15 × 1.6 cm
Izdevniecība

Lietusdārzs

Autori
Scroll to Top