IMŪNSISTĒMA. Filips Detmers

Svars0,83 kg
Dimensijas23,5 × 18,5 × 2,3 cm
Izdevniecība

Zvaigzne ABC

28,00 ar PVN

Availability: Tikai 2 produkti noliktavā

Lappušu skaits

336

Tulkoja

Ilmārs Zvirgzds

Redaktors

Izdošanas gads

2023

Ilustrācijas

Iesējuma veids

cietie vāki

Svītrkods

9789934320224

Ceļojums pa noslēpumainu sistēmu, kas uztur mūs dzīvus.

“Filips Detmers palīdz izprast ne tikai cilvēka imūnsistēmas reakciju skaisto un dīvaino mehāniku, bet arī to, kas darbojas (un, iespējams, vēl svarīgāk, kas nedarbojas!), lai stiprinātu imunitāti.” Džons Grīns, “Mūsu zvaigžņu vaina” autors

KRĀŠŅI ILUSTRĒTS IESKATS CILVĒKA IMŪNSISTĒMĀ. IZPROTI SAVA ĶERMEŅA APBRĪNOJAMĀS SPĒJAS!

Pamodies no rīta, tu jūti kņudināšanu kaklā un galvassāpes; uzmācas doma, ka atkal pieķēries kāds vīruss. Tikmēr tevī norisinās episks karš, kurā dzīvību zaudē miljoniem cīnītāju. Imūnsistēma ir viena no plašākajām un sarežģītākajām orgānisma sistēmām. Bez tās mēs nomirtu pāris dienu laikā. Filips Detmers to salīdzina ar cilvēka organismu sargājošu cietoksni, kurā nemitīgi risinās nežēlīgas kaujas gan ar sakāvēm, gan uzvarām.

Katra grāmatas nodaļa ir veltīta kādam imūnsistēmas elementam, piemēram, antivielām un iekaisumiem, vai draudiem, piemēram, baktērijām, alerģijām un vēzim. Autors atklāj, kāpēc nav iespējams “stiprināt imūnsistēmu”, kā parazīti tiek garām organisma aizsardzībai, kas notiek brūcēs un kā darbojas vīrusi.

Filips Detmers (Philipp Dettmer) ir Kurzgesagt – In a Nutshell dibinātājs un galvenais autors. Kurzgesagt ir viens no YouTube lielākajiem zinātniskajiem kanāliem ar vairāk nekā četrpadsmit miljoniem abonentu un vienu miljardu skatījumu. Detmera mērķis ir saistoši un visiem saprotamā veidā izskaidrot sarežģītas idejas.
Vairāk informācijas: philippdettmer.net

No angļu valodas tulkojis Ilmārs Zvirgzds.

Svars0,83 kg
Dimensijas23,5 × 18,5 × 2,3 cm
Izdevniecība

Zvaigzne ABC

Autori
Pirkuma grozs0
Nav produktu grozā
Turpināt iepirkties