DIEVIETES NENOVECO. Sievišķā magnētisma, vitalitātes un pašrealizācijas slepenās receptes. Kristiāna Nortrapa

Svars 0,54 kg
Dimensijas 22,9 × 15 × 2 cm
Izdevniecība

Lietusdārzs

11,65 ar PVN

Availability: Tikai 2 produkti noliktavā

Lappušu skaits

352

Tulkoja

Dace Vanaga

Redaktors

Izdošanas gads

2017

Ilustrācijas

Iesējuma veids

mīkstie vāki

Svītrkods

9789984869964

Kristiānas Nortrapas (Christiane Northrup, M.D.) grāmata “DIEVIETES NENOVECO” vēsta  par sievišķību un it visu, kas ar to saistīts: veselību, labklājību, attiecībām ar līdzcilvēkiem (īpaši bērniem un vecākiem), seksualitāti, partnerattiecībām, īsi sakot – pilnasinīgu, priekpilnu dzīvi jebkurā mūža posmā.

Autore ir pārliecināta: tēlaini izsakoties, katra sieviete ir pārlaicīga dieviete. Viņa mudina lasītājas atbrīvoties no ierastajiem priekšstatiem par laika ietekmi un vecuma noteiktajiem ierobežojumiem.

Medicīnas doktore, speciāliste sieviešu veselības jautājumos Kristiāna Nortrapa ir guvusi bagātīgu ārstes pieredzi un to izmanto, lai iedrošinātu sievietes dzīvot pāri laikam.

Attiecības, emocijas, veselība, ēdiens, menopauze, kustības, skaistums – šie sievietēm būtiskie jēdzieni atrodami arī šajā izdevumā, taču vēstījums atšķiras no ierastajām žurnālu un grāmatu pamācībām, kā “rīkoties” ar savu ķermeni vai dvēseli. Autore stāstījumu veido tā, lai lasītāju ievirzītu procesā, kas ļauj atklāt savu pārlaicīgās dievietes patību un līdz ar to iegūt brīnišķīgu saskaņu ar visu – attiecībām, emocijām, veselību utt.

Te nu jūs esat, krustcelēs, un jums ir jāpieņem lēmums par to, kāda turpmākajos gados būs jūsu dzīve. Tas, ka tagad lasāt šo grāmatu, ir pierādījums tam, ka jūsu iekšējā sakrālā dieviete nu vēlas pārņemt vadību. Es to saku ar lielu pārliecību, jo esmu dzīvojusi gana ilgi, lai zinātu, ka nejaušību vienkārši nav. Ja jūs nopietni nedomātu par pārmaiņām savā pieejā dzīvei, jūs tagad nebūtu kopā ar mani.

 Kristiāna Nortrapa (Christiane Northrup, M.D.)

Šīs lieliskās grāmatas autore tev piedāvā iespēju mainīt savu apziņu pret dievietes apziņu. Dievietes ir mūžīgi jaunas, vai ne? Dievietes tiek mīlētas, dievietēm ir lieliska pašsajūta un veselība. Dievietēm ir viss, kas nepieciešams, lai dzīvotu lielisku dzīvi. Jaunajam apziņas stāvoklim seko izmaiņas apkārtējā pasaulē!

Maira Gūtmane, cigun instruktore

No angļu valodas tulkojusi Dace Vanaga

Svars 0,54 kg
Dimensijas 22,9 × 15 × 2 cm
Izdevniecība

Lietusdārzs

Autori
Pirkuma grozs0
Nav produktu grozā
Turpināt iepirkties
Scroll to Top