BIOCENTRISMS. Dzīvības un apziņas izšķirošā loma patiesās visuma dabas izpratnē. Roberts Lanza, Bobs Bermans

Svars0,3 kg
Dimensijas20 × 14,5 × 1,2 cm
Izdevniecība

Jumava

6,50 ar PVN

Nav noliktavā

Lappušu skaits

224

Tulkoja

Redaktors

Izdošanas gads

2017

Ilustrācijas

Iesējuma veids

mīkstie vāki

Svītrkods

9789934201660

Viens no cienījamākajiem zinātniekiem pasaulē, medicīnas doktors Roberts Lanza apvienojis spēkus ar izcilo astronomu Bobu Bermanu, lai radītu jaunu, revolucionāru skatījumu uz visumu.
“..Vēl nesen mēs domājām, ka zinām, no kā ir būvēts visums, taču tagad izrādās, ka 96 procenti visuma sastāv no tumšās matērijas un tumšās enerģijas, un mums būtībā nav ne mazākās nojausmas par to, kas tās ir. Esam pieņēmuši kā faktu Lielo sprādzienu, neskatoties uz arvien pieaugošo vajadzību pielāgot šo teoriju novērojumiem (par piemēru varam ņemt 1979.gadā pieņemto teoriju par eksponenciālo izplešanos, ko saucam par in?āciju; tās zinātniskais pamatojums būtībā nav zināms). Un tad vēl izrādās, ka Lielais sprādziens nesniedz atbildi uz vienu no visuma lielākajiem jautājumiem: kādēļ visums ir tik lieliski pieskaņots tam, lai tajā varētu pastāvēt dzīvība?
Šī grāmata piedāvā jaunu skatpunktu: mūsu esošās teorijas par ?zisko pasauli nedarbojas un nekad nedarbosies, kamēr tās neietvers dzīvības un apziņas jēdzienus. Šajā grāmatā mēs ierosinām, ka dzīvība un apziņa ir mūsu visuma izpratnes pašos pamatos, nevis tik vien kā nedzīvu ?zisku procesu novēlojušās un maznozīmīgas sekas, kuras pieredzam pēc miljardiem gadu. Šo jauno perspektīvu mēs saucam par biocentrismu.”

Svars0,3 kg
Dimensijas20 × 14,5 × 1,2 cm
Izdevniecība

Jumava

Autori
Pirkuma grozs0
Nav produktu grozā
Turpināt iepirkties