- 0,00
0
0
Subtotal: 0,00
No products in the cart.

ATKLĀJ SAVU IMUNITĀTES TIPU. Hetere Modeja

Svars 0,36 kg
Dimensijas 23 × 15 × 1,3 cm
Izdevniecība

Lietusdārzs

11,65 ar PVN

Availability: Tikai 2 produkti noliktavā

Lappušu skaits

224

Tulkoja

Līvija Vulfa

Redaktors

Sandra Liniņa

Izdošanas gads

2022

Ilustrācijas

nav

Iesējuma veids

mīkstie vāki

Svītrkods

9789934576379

Personalizēts plāns imūnsistēmas līdzsvarošanai

Vēl pavisam nesen lielākā daļa cilvēku daudz nedomāja par savu imūnsistēmu vai domāja par to pavirši. Daļēji tāpēc, ka imūnsistēma ir ļoti komplicēta – tā sastāv no neskaitāmām šūnām, receptoriem un ķīmiskajiem informācijas nesējiem. Covid-19 uzbrukums visai pasaulei īsā laikā pievērsa mūsu uzmanību tam, cik būtiska nozīme ir cilvēka imūnsistēmai. Kļuva skaidri redzams, ka tieši tā neskaitāmos gadījumos izšķir slimnieka dzīvības un nāves jautājumu.
Šajā grāmatā Hetere Modeja runā par nelīdzsvarotas imūnsistēmas problēmu un uzsver, ka tieši nelīdzsvarotība (nevis vienmēr tikai vājums!) ir tā īpašība, kas parasti izraisa slimību, hronisku iekaisumu, infekciju, alerģiju un autoimunitāti. Viņas skatījumā lielākajai daļai cilvēku galvenais ir imūnsistēmas līdzsvars.
Balstoties uz jaunākajiem zinātnes atklājumiem un pašas praksē novēroto, autore vēsta, kā imūnsistēmu ietekmē mūsu uzvedība, uzturs, ieradumi un vide. Viņa izstrādājusi četru imūntipu klasifikāciju, tie ir – gruzdošais, vājais, hiperaktīvais un kļūdainais. Lasītājam ir radīta iespēja, izmantojot testu, pašam atklāt savu imūntipu un tad rast ceļu uz savas imūnsistēmas līdzsvarošanu, vienkārši sakot – uz savas veselības un visas dzīves uzlabošanu.
Lai gan imunitātes izpēte zinātniekiem un praktizējošiem ārstiem izvirza ļoti sarežģītus uzdevumus, Hetere Modeja prot par to pastāstīt vienkāršam lasītājam saprotamā un aizraujošā veidā.
Autore uzsver, ka ikkatru dienu tiek atklāti arvien jauni imunitātes noslēpumi. Tas vieš optimismu, taču ne tikai tāpēc, ka zinātnieku sasniegumi šajā jomā ļauj radīt jaunas vakcīnas, zāles un ārstēšanas paņēmienus. Imunitātes iepazīšana var motivēt ikvienu cilvēku darīt kaut ko savas dzīves kvalitātes labā.
No angļu valodas tulkojusi Līvija Vulfa.

Svars 0,36 kg
Dimensijas 23 × 15 × 1,3 cm
Izdevniecība

Lietusdārzs

Autori
Scroll to Top